Програма охоплює широке коло питань: формування у здобувачів освіти навичок спілкування, ефективної взаємодії, безпечної поведінки, протистоянню насильству; формування у них цінностей і життєво важливих переконань; напрацювання необхідних практичних навичок відповідальної безпечної поведінки стосовно свого життя і здоров’я, а також життя і здоров’я оточення.
У ході заходу Олена Антоненко, директор Центру, наголосила на актуальності впровадження профілактичних програм в закладах освіти області з метою формування безпечного освітнього простору.
Юлія Веремієнко, практичний психолог Комунального закладу «Борзнянський ліцей» Чернігівської обласної ради, поділилася досвідом впровадження Програми в закладі освіти.
Ірина Лісовецька, методист Центру, у рамках супервізійної допомоги надала відповіді спеціалістам психологічної служби з проблемних питань щодо специфіки впровадження профілактичної програми «Я – моє здоров’я – моє життя» у закладах освіти.
Під час супервізійної зустрічі було розглянуто питання щодо модифікації деяких вправ Програми у відповідності до сучасної проблематики, зокрема ситуацій, пов’язаних з воєнним станом; обговорено можливості впровадження Програми під час дистанційного та змішаного навчання здобувачів освіти, можливі ускладнення при висвітленні окремих тем та шляхи їх вирішення.
Участь у заході взяло 25 фахівців психологічної служби.
Немає коментарів:
Дописати коментар